Erkekleri Baştan Çıkaran Afrodizyak Etkili 7 Kadın Kokusu !Erkekleri çabucak baştan çıkartan afrodizyak etkili ve en sexy 7 kadın kokusunu sizler için listeledim.
Afrodizyak etkisine sahip parfümler her zaman en çok beğenilen ve arzulanan esanslar olmuştur.

Hemen herkes bulunduğu ortamda karşı cinsi kolayca etkileyecek parfüme sahip olmak ister. Beğenilmek, arzulanmak ve sexy kokmak herkesin isteyeceği ve insan doğasında bulunan doğal duygulardır.

İşte bu yüzden bende erkekleri kolayca baştan çıkartan, afrodizyak etkili ve en sexy 7 kadın kokusunu sizler için listeledim.1 - By Kilian - Love : Don't Be Shy

2007 yılında üretilen Love : Don't Be Shy şüphesiz markanın klasiklerinden ve Kilian'ı niş parfüm dünyasında üne kavuşturan parfümdür.

Karamelli tatlılığı, cüretkar şekerli notaları ile ilk sıkışınızla birlikte aşkı ve şehveti yansıtır Love: Don't Be Shy.Ve onu sıktıktan sonra ortamdaki tüm erkeklerin çapkın ve hayran bakışları arasında parfüm adeta ruhunuza işler. Bedeninizde cüretkarca dans eder. Ruh ve bedene işlenen koku böylece afrodizyak etkisine bürünür.

Bu noktada, bal aromalı hanımeli, güçlü laden reçinesi, duru beyaz çiçek özleri ve şekerlenmiş ve sexyleşmiş karemel ile vanilya notalarının teninize oturmuş rafine halini doya doya koklarsınız. Siz onu koklarken erkeklerin peşinizden geldiğini görüceksiniz. Love : Don't Be Shy her kadının mutlaka bir gün giymesi gereken, dünyanın en sexy, kışkırtıcı ve davetkar elbisesidir.

2 - Ramon Monagel - Kiss My Name 

Hiçbir şey güzel ve dolgun dudakların bıraktığı öpücük kadar sexy olamaz. Ve hiçbir şey o dudakların bırakacağı lezzetli öpücüğü arzulamak kadar "afrodizyak etkili" olamaz.


Pudralanmış tatlı çiçek sümbülteber ve yasemin özlerinin tolu balsamı ile birleşen uyumu. Baştan sona davetkar, cilveli ve çıtı-pıtı bir kadın kokusu Kiss My Name. Ve dolgun dudaklara sahip bu davetkar kadının bıraktığı öpücük kadar sıcak kokıyor. Aynı zamanda o öpücüğü hayal ederken uyanan afrodizyak etkisi kadar gerçek bir seksapel içerir.

3 - Roja Parfums - Danger Pour FemmeSıcak odun notaları, güçlü laden reçinesi, şekerlenmiş vanilya ve kremsi musk.. Güçlü ve iddialı kranfil tohumları ve paçuli özü..
Klasik, görkemli ve güçlü bir afrodizyak Danger Pour Femme.. Ateş kadar yakıcı ve cezbedici kokuyor.


4 - Xerjoff - Fatal Charme"Fatal Charme" türkçede öldüren cazibe anlamına gelir. Dünyanın en kaliteli niş parfüm ve esans üreticisi Xerjoff'un başyapıtlarından bir tanesi Fatal Charme.
Küba Libre'si, iris, pudra ve musk özleriyle harmanlanan sıradışı ve emsalsiz  bir kadın kokusu. Tıpkı moda gibi popüler ve baştan çıkaran cazibe gibi unutulmaz kokuyor Fatal Charme.

5 - Tiziana Terenzi - Andromeda 

Her ne kadar unisex olarak piyasaya sürülmüş olsada aslında net bir kadın kokusu Andromeda. Son yıllarda yaptığı yükselişle isminden oldukça söz ettiren Tiziana Terenzi'nin gözbebeği konumunda bir parfüm o.Aynı anda hem soft ve duru hemde güçlü ve buram buram tutku kokan bir esans Andromeda.
Saf ve duru kokusuyla erkekleri size hayran bıraktıran, buğulu ve görkemli bir tatlılıkla üzerinizde arz-ı endam eden son derece şık ve çekici.

6 - Xerjoff - Bouquet İdealeXerjoff bünyesindeki Casamorati parfüm evi dünyanın en köklü esans üreticilerinden. 17. yy'dan itibaren faaliyet gösteren Casamorati parfüm evi, niş dünyasında büyük saygı görüyor. Hem orjinal hemde rafine hemde kalıcı kokular bulunan bu seride herkes kendisine göre bir parfümü rahatlıkla bulabilir.
Bouquet İdeal'e markanın en başarılı çalışmalarından bir tanesi.
Çiçek, baharat, odun, tatlı ve reçine notalarının harmanıyla oluşan son derece rafine ve sakin bir kadın kokusu. Fakat üzerinizde adeta kırmızı bir gecelik gibi süzülerek kokması ve erkeklerin başını döndüren tatlı-baharat kokusu ile unutulmaz bir esans Bouquet Ideale.
O, sizi cüretkar duruşuyla erkekleri çıldırtmaya çağırıyor!.

7 - Bond no : 9 - West Side

Efsanevi "Batı Yakası Hikayesi" müzikalinden ilham alınarak, dünyanın en değerli bölgesi olan New York'un batı yakası için üretilmiştir West Side.


Hee ne kadar oda Andromeda gibi unisex olarak piyasaya sürülmüş olsada aslında net bir kadın kokusu. Bir erkeğin kullanma ihtimali zayıf.

Şahsen Bond no : 9 serisinden en çok sevdiğim kokudur West Side. Farklı ve orjinal tonu. Zor notalar kullanılsada zarif tatlılığı ve başarılı işlenmiş rafineliği ile kalbimi çalan bir parfüm.

Kırmızı şarap özünün etrafında kurgulananan davetkar laden reçinesi, tatlı vanilya aroması ve pudralanmış gül özlerini içinde eriten sıcak odunsular amber ve sandalağacı..

Tatlı, görkemli, provakatif ve tutku dolu bir afrodizyak. Tıpkı kırmızı şarap gibi kaldıkça çekici olan ve şarap gibi istediğini elde eden bir parfüm West Side.

Siz sadece onu üzerinize sıkın. Bırakın erkekleri o halletsin. Hepsi sizin için sıraya girsin. Hepsi peşinizde pervane olsun.


Yorumlar