Sarhoş, Keskin ve Çarpıcı. Top 10 Alkolik Parfüm !Alkol tartışmasız tüm dünyada önemli bir eğlence ve kafa dağıtma aracı. Peki ama içtiğimiz konyak, rom, şarap, viski yada rakı gibi kokan parfümleri hiç merak ettiniz mi? Işte karşınızda niş parfüm evreninin en iyi on alkolik parfümü .. !
Içki teması içeren bir parfüm listesi yapılırsa Straight to Heaven o listeye mutlaka başından girmelidir. By Kilian parfüm evinin ilk tasarımlarından olan bu büyüleyici rom harmanı unutulmaz bir gece için oldukça lezzetli ve çekici !


Dünyanın en eski konyak evinin köklerine doğru derinlemesine bir yolculuk sunan 1270; her ne kadar resmi notalarında hiçbir içki notası barındırmıyor olsada sizlere harika bir konyak aroması sunuyor.


Listenin ikinci By Kilian parfümü olan A Taste of Heaven cennetin tadına absent likörü ile ulaşmak isteyenler için çılgın ve görkemli bir tasarım! Absent'in yasak ve halüsinasyon yaratan tadında sınırsız bir ilham bulacak ve cennetin kapısını aralayacaksınız!

Franck Boclet - Absinth

Listenin bir diğer sarsıcı tasarımı olan bu parfüm gerçek absent lezzetine doyamayalar için harika bir seçenek! Ayrıca başarılı performansı ve zengin harmanı ile enfes bir deneyim sunuyor Absinth!


Birgün rakı kokusunu üzerinizde taşımak isterseniz bu sarhoş ve aydınlık harmanı şiddetle tavsiye ederim.


Taktığım bir şarap aroması sunan West Side kesinlikle tadılması gereken bir kafa ! Şarabın, cin ve tatlı baharatlarla olam birlikteliği kaliteli ve çok sexy !

Atkinsons - The Big Bad Cedar

Listemin belkide en yeni ama en özel tasarımlarından birisi de The Big Bad Cedar. Adeta köhne şarap varillerinin dibinde kalan şarabın ahşapla olan karanlık ve sansasyonel uyumunu kutlamak için yaratılmış!


Onu size ben anlatmayacağım. Gidin ve hemen satın alın! Ne demek istediğimi anlayacaksınız. 


Listenin şekerli şarabı olan Barrel harman kalitesi ve kalıcılığı ile desteklenen derin çekiciliği sayesinde tüm spot ışıklarını üzerinize çekecek!Onun için bir şiir yazabilirdim! Blogumu yakından takip edenler ona olan tutkumu bilirler. Onun dolar ve barut ile yıkanmış bir viski parfümü olarak yaratılmış olması; her zaman kazanan, güçlü bir erkeği betimlemesi paha biçilemez! 

Yorumlar